Hermess Zobārstniecība

Par vides pieejamību

SIA „Hermess” zobārstniecības klīnika Lomonosova ielā 7, atrodas daudzstāvu ēkas pirmajā stāvā, telpās, kuras ir piemērotas zobārstniecības klīnikas darbībai.

Personām ar funkcionāliem traucējumiem ir nodrošināta patstāvīga iekļūšana ārstniecības iestādē un pieejamas tualetes telpas.

 SIA „Hermess” zobārstniecības klīnika Lilijas ielā 28, atrodas daudzstāvu ēkas pirmajā stāvā, telpās, kuras ir piemērotas zobārstniecības klīnikas darbībai.

Personām ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar bērnu ratiņiem ir nodrošināta iekļūšana ārstniecības iestādē un pieejamas tualetes telpas. Personām ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar bērnu ratiņiem pirms izvēlēties par zobārstniecības pakalpojumu saņemšanu SIA Hermess zobārstniecībā lūgums iepazīties ar pakalpojuma saņemšanas iespējām mūsu uzņēmumā.

Par pakalpojuma saņemšanas iespējām informāciju var saņemt uzņēmuma mājas lapā www.hermesszobarstnieciba.lv , vai zvanot pa tālruni 28323247 vai iepazīstoties ar informāciju klīnikā uz vietas.

Personām ar funkcionāliem traucējumiem vai personām ar bērnu ratiņiem piesakoties uz pierakstu lūgums informēt administratoru par to, ka vizīte būs pacientam ar funkcionāliem traucējumiem vai pacientam ar bērnu ratiņiem.

Personām ar funkcionāliem traucējumiem vai personām ar bērnu ratiņiem jārēķinās ar to, ka iekļūšanai ārstniecības iestādē būs nepieciešama palīdzība.

palīdzības nodrošināšanai pie ieejas ārstniecības iestādē būs zvans administratora izsaukšanai vai būs jāzvana pa "Informācija par vides pieejamību” norādīto telefona numuru administratora izsaukšanai.

Administrators pēc zvana saņemšanas organizēs palīdzību iekļūšanai ārstniecības iestādē.

 

Pēc ārstniecības pakalpojuma saņemšanas administrators organizē palīdzību izkļūšanai no ārstniecības iestādes.